23.7 C
Kyiv
Четвер, 18 Липня, 2024

Актуально

Стефанчук просить Пелосі допомогти отримати дозвіл бити американською зброєю по всій території РФ

Сьогодні відбулася значуща подія у сфері міжнародних відносин між Україною та Сполученими Штатами Америки. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук здійснив офіційний візит до США, де провів важливу зустріч з Ненсі Пелосі, спікером Палати представників Конгресу США.

Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час робочого візиту до США зустрівся з Почесною Спікеркою Палати Представників США Ненсі Пелосі. Про це пише спікер ВР у Facebook.

Деталі

Під час зустрічі Стефанчук наголосив, що ухвалення пакета допомоги від США мало надзвичайно вагоме історичне значення для нашої країни та для захисту України від російської агресії, для захисту наших людей.

Головне питання, яке обговорили — безпекова ситуація в Україні. (…) Закликав сприяти наданню дозволу Україні завдавати ударів по російських військових об’єктах на території рф зброєю союзників

За його словами, після останньої російської атаки й обстрілу дитячої лікарні у столиці путін продемонстрував світові, що для нього не існує червоних ліній.

Окрім того, спікер Верховної Ради подякував Ненсі Пелосі за особисте лідерство у питанні підтримки України та США за безпрецедентну допомогу Україні з перших днів повномасштабного вторгнення.

Latest Posts

У центрі уваги