П’ятниця, 18 Жовтня, 2024

Актуально

Артем Довбик забив перший гол у Лізі Європи за «Рому»

На конференції “Український експорт. Вікно відкривається?”, що відбулася в Києві, було порушено критичне питання для вітчизняної промисловості. Олександр Каленков, очільник об’єднання підприємств “Укрметалургпром”, наголосив на необхідності проведення термінових переговорів з Європейським Союзом щодо можливого перегляду термінів впровадження механізму транскордонного вуглецевого регулювання (CBAM) для України, зважаючи на форс-мажорні обставини.

На 32-й хвилині Довбик відзначився чудовим голом головою, скориставшись передачею від Анхеліно. М’яч зрикошетив і відскочив перед воротарем, а потім потрапив у сітку. Після цього всі 70 000 глядачів, які заповнили Олімпійський стадіон у Римі, почали скандувати прізвище українця, виявляючи свій захват від його гри.

Це вже третій гол Довбика за «Рому» після його успішного старту в італійській Серії А. Фанати клубу продовжують висловлювати свою підтримку в соціальних мережах, захоплюючись майстерністю українського форварда.

Однак, незважаючи на успішний гол, римляни не змогли втримати перемогу, і матч завершився нічиєю 1-1. Гол Довбика дозволив «Ромі» отримати перевагу, але «Атлетіко» зуміли зрівняти рахунок у другому таймі.