22.8 C
Kyiv
Понеділок, 16 Вересня, 2024

Актуально

Героїчна перемога: Українська збірна пробилася на Євро-2024 після перемоги над Ісландією

Українська збірна вийшла на Євро-2024 після перемоги над Ісландією у вирішальному матчі плей-офф. У цій захоплюючій зустрічі з рахунком 2:1 гравці зуміли переграти суперників, відновивши баланс у другому таймі та виборовши переможний гол. Вітання команді висловив навіть президент країни. Під керівництвом тренера Сергія Реброва українська збірна гідно представлятиме країну на турнірі у Німеччині, де зіткнеться з сильними суперниками у груповому етапі.

Українська збірна з футболу здобула важливу перемогу над командою Ісландії у плей-офф матчі кваліфікації на Євро-2024. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь України. Попри ранню втрату голу, у другому таймі наша збірна відновила рівновагу та забезпечила собі перемогу завдяки голам Циганкова та Мудрика. Український президент відзначив цей успіх, а команда готується до виступу на Євро-2024 в групі Е разом з Бельгією, Словаччиною та Румунією.