23.7 C
Kyiv
Четвер, 18 Липня, 2024

Актуально

Марш ЛГБТ відбудеться у Києві 16 червня

Завдяки важливим зусиллям та відновленню соціального життя після дворічної перерви, обумовленої пандемією COVID-19, очікуваний та важливий для багатьох подією — “Марш рівності”, також відомий як Марш ЛГБТ, запланований на 16 червня у Києві. Про це з великою радістю повідомила голова організації “КиївПрайд” — Анна Шаригіна. Ця подія, яка стала не лише символом боротьби за права та гідність кожної людини, але й місцем об’єднання й підтримки, важлива для спільноти та суспільства в цілому. Відновлення “Маршу рівності” — це крок до зміцнення толерантного середовища, де кожен має право на вільне вираження своєї ідентичності та отримання поваги до своїх прав та свобод.

Марш ЛГБТ у Києві проведуть, але не в метро, повідомила голова «КиївПрайду».

За словами Анни Шаригіної, у Києві після двох років перерви 16 червня відбудеться «Марш рівності». Участь у заході візьмуть і представники з-за кордону.

“Що стосується безпеки, то з поліцією обговорено маршрут повністю, обговорено план заходу. Ми здійснюємо певні заходи безпеки як організатори, зокрема, те, що марш буде закритим, тільки за попередньою реєстрацією.

Це також є одним із заходів безпеки. Марш відбудеться на вулицях Києва, але це буде недалеко від укриття, як рекомендують інструкції, і ми їх будемо дотримуватися”, – повідомила Шаригіна.

Latest Posts

У центрі уваги