22.8 C
Kyiv
Понеділок, 16 Вересня, 2024

Актуально

Прокурор Андрій Андрєєв із Генерального Прокурорського Офісу витрачає по 1,5 млн доларів на ремонт двох елітних осель у Конча-Заспі

Після виявлення фактів, пов’язаних з розкриттям складної корупційної схеми, яка включала захоплення та забудову елітними дачними котеджами території дитячого оздоровчого комплексу на Столичному шосе, № 149 у Голосіївському районі (відомої як Конча-Заспа), поліція розпочала кримінальне провадження. Ці будинки належали прокурору Андрію Андрєєву та його родині, що викликало загальний інтерес щодо джерел їхнього походження.

За розслідуванням встановлено, що власником дитячого оздоровчого комплексу, якого занепадно обійшли, було ЗАТ “Київгума”, де порушили справу про банкрутство. Управитель Кудляк, призначений у цьому контексті, незаконно відчужував землю та недобудовані об’єкти на території, що нині перетворилася на елітне котеджне містечко.

Допомагаючи у цьому процесі, заступник начальника Департаменту нагляду за дотриманням законів Національною поліцією України та органи, що ведуть боротьбу з організованою злочинністю, з Офісу генерального прокурора, Андрій Васильович Андрєєв, отримав у винагороду два будинки за суттєво заниженою ціною, як “власності”, хоча їхнє придбання відбулося шляхом шахрайства.

Незважаючи на проведення поліцейських операцій і судових арештів, впливові колеги Андрєєва, зокрема прокурор Київської місцевої прокуратури Власов, наміренно ухилялися від правосуддя, допомагаючи йому залишити ці набутки.

Хоча Андрій Васильович з дружиною активно проводять ремонт у заарештованих будинках і виражають вдячність друзям з прокуратури за допомогу, вони неухильно піддаються перевірці Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та Державного бюро розслідувань (ДБР) за фактами незаконного збагачення та недостовірного декларування. Настав час, коли підозра може замінити запрошення на новосілля, а маски впливових осіб почнуть впадати.

У результаті дослідження складної корупційної схеми, яка стосувалася захоплення та забудови елітними котеджами території дитячого оздоровчого комплексу на Столичному шосе у Києві, було виявлено ряд порушень та незаконних дій. Прокурор Андрій Васильович Андрєєв та його співробітники з Генерального Прокурорського Офісу виявилися причетними до цих дій, отримавши у винагороду елітні будинки за заниженою ціною.

Слід зазначити, що управління ЗАТ “Київгума”, що зазнало банкрутства, відбувалося з порушенням законодавства, а надалі власність на ці території незаконно відчужувалася та забудовувалася.

Дії поліцейських та прокурорів, які ухилялися від проведення правосуддя та активно допомагали в організації цих схем, свідчать про серйозні проблеми в системі правосуддя та правопорядку.

Подальші дії правоохоронних органів, зокрема Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та Державного бюро розслідувань (ДБР), покликані ретельно розслідувати всі факти порушень та притягти винних до відповідальності перед законом. Такі випадки вказують на необхідність строгого контролю за діяльністю посадових осіб та удосконалення законодавства з метою запобігання корупції та зловживань у владі.

Latest Posts

У центрі уваги