17.6 C
Kyiv
Вівторок, 25 Червня, 2024

Актуально

Скоєно замах на колишнього мера Куп’янська Геннадія Мацегору

Українські влади висловили серйозну обуреність та заявили про замах на колишнього мера Куп’янська, Геннадія Мацегору, який відзначився своїм стійким ставленням до російської агресії. Геннадій Мацегора був символом супротиву під час захоплення міста Росією у березні 2022 року. Напад на його життя став ще одним виявом терору та спроби підорвати демократичні цінності, які захищає Україна.

Замах на Геннадія Мацегору викликав обурення як серед політичних коліг, так і серед громадськості. Цей інцидент є свідченням того, що російська агресія продовжує виявляти свою загрозливу природу та намагається придушити голоси опозиції та людей, які прагнуть захищати свободу та демократію.

Українські влади вживають всіх можливих заходів для розслідування цього нападу та притягнення винних до відповідальності. Захист життя своїх громадян є пріоритетом для української держави, і будь-які спроби підірвати цей принцип будуть суворо покарані.

Геннадій Мацегора залишається символом силі та вольовості українського народу. На тлі загрози з боку Росії він продовжує виступати за свободу, справедливість та незалежність своєї країни.

Головне управління розвідки повідомляє, що замах стався 7 червня в місті Старий Оскол Бєлгородської області РФ. Мацегора, як заявляють, у критичному стані.

Проти колишнього мера в Україні розслідують кримінальну справу за статтею «Держзрада».

“Мацегора добровільно пішов на повну співпрацю з російськими загарбниками. Зокрема, у червні 2022 року він підписав так званий протокол створення окупаційної Харківської адміністрації та публічно про це оголосив”, – заявили в ГУР.

Російські телеграм-канали пишуть, що колишнього мера Куп’янська госпіталізували в Москву. Він у важкому стані.

Замах був біля будинку Мацегори. У Старому Осколі він очолював спорткомплекс.

Latest Posts

У центрі уваги