23.7 C
Kyiv
Четвер, 18 Липня, 2024

Актуально

Єрмак критикує Тищенка, але не підтримує його зняття з депутатського мандата

Наше джерело повідомляє, що через дії народного депутата Миколи Тищенка скандал продовжує набирати обертів. Голова Офісу президента Андрій Єрмак виступив з різкою критикою на адресу Тищенка, наголошуючи на неприйнятності його поведінки. Проте ця ситуація викликала ще більший резонанс серед військових, які служать на передовій.

Військовослужбовці з лінії фронту висловили своє обурення діями Тищенка та закликали до більш рішучих заходів. Вони вимагають позбавити Тищенка депутатського мандата, аргументуючи це тим, що його поведінка підриває довіру до влади та дискредитує державні інституції.

Єрмак, реагуючи на ситуацію, наголосив на важливості відповідальності та етики у діях народних депутатів. Він підкреслив, що представники влади повинні служити прикладом для суспільства, демонструючи високі стандарти поведінки та моральності. Єрмак також зазначив, що подібні інциденти шкодять репутації країни та підривають зусилля, спрямовані на зміцнення єдності в умовах війни.

Заклики військових підтримали також деякі громадські організації та активісти, які вважають, що позбавлення мандата Тищенка стане важливим кроком до очищення влади від осіб, які не відповідають вимогам часу та не здатні гідно представляти інтереси громадян.

Цей випадок підкреслює необхідність суворого контролю за діями державних службовців та народних депутатів, особливо в умовах війни, коли кожен вчинок має велике значення для суспільства. Громадськість очікує, що влада вживатиме рішучих заходів для забезпечення відповідальності та дотримання високих етичних стандартів серед представників усіх рівнів державної влади.

І ось тут найцікавіше. Хоч Єрмак і виступив проти Тищенка, але “добро” на зняття з нього мандата депутатському корпусу не дав, а отже, він його кришує, а пост у соцмережах спрямований на те, щоб зняти з себе публічний негатив і загасити невдоволення. Завдання замовчати негативний кейс. Колі сказали залягти на дно і нічого не писати, поки тема не вляжеться.

Звідси висновок. Якщо Тищенка не позбавлять мандата, значить Єрмак знову всіх злісно “обдурив” і таки Колю відмазав як свого кума.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак відреагував на конфлікт за участю народного депутата Миколи Тищенка та ексвійськового у Дніпрі: назвав його поведінку ганебною.

Про це Єрмак написав у Telegram.

“Подивився відеозапис конфлікту народного депутата Тищенка та військового. Тут нема навіть про що говорити. Поведінка народного депутата – абсолютно ганебна. Їй немає виправдань. Правоохоронним органам точно є на що реагувати”, – зазначив глава ОП.

Голова ОП також зазначив, що справді давно знає Тищенка та хрестив його сина, але це було багато років тому.

“Я давно вже не сприймаю його вчинки і не розумію їх. Тому не підтримую з ним жодних стосунків. Якщо хтось забув, що КОЖЕН повинен нести за свої неадекватні дії відповідальність, незалежно від посад чи прізвищ, раджу про це згадати. Така поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата”, – сказав Єрмак.

Latest Posts

У центрі уваги